نگارنده از ساعت 9 صبح از جمع جدا شد تا به کلاسش در موزه هنرهای معاصر برسد، از اینکه در پست زدن و جواب دادن به کامنت ها تاخیر شد، شرمنده؛ عجالتا خبرهای جدید:

1. بچه ها که از حدود ساعت دو از ترمینال یک به صورت تظاهرات به سوی بیت رهبری راه افتاده اند، تازه به بیت رسیده اند؛ جمع تظاهر کننده، حدودا 300 نفر هستند؛ الآن احتمالا نماز جماعت خوانده شود، و بعد هم مراسم عزاداری بیت است.

2. سردار حاج علی فضلی، نامه ی سردار عزیز جعفری، فرمانده سپاه پاسداران، به بچه ها که در جواب نامه ی بچه ها به وی نوشته شده بود را در میان تظاهر کنندگان خوانده است.

3. شورای تحصن اتمام برنامه ی اصلی پس از تظاهرات و مراسم عزاداری را اعلام کرده است، ولی کارگروه ها و ستادی که در ایام تحصن تشکیل شده برای پیگیری مطالبات بچه ها به کار خود ادامه خواهد داد.

4. شورا و نمایندگان متحصنین یک نشست خبری برای تشریح مسائل فوق برگزار خواهد کرد.

***
نگارنده فعلا از اینترنت پر سرعت برای ارسال باقی فیلم ها محروم است؛ زین جهت با توجه با اتمام تحصن و تبدیل آن به یک جنبش دانشجویی برای پیگیری مطالبات جمع، این وبلاگ شاید آخرهای عمر خود را طی می کند، مگر اینکه بخواهم گزارش کارهای ستاد را هم در اینجا بنویسم.
ولی بعد از این پست، بجز اخباری که شاید بوجود بیاید، چند پست با عناوین زیر را از الآن تا فردا شب به طور مستمر منتشر خواهم کرد:
– «در دفاع از کیان حماس» // تشریح دلایل وقوع جنگ و دفاع از حماس در مقابل انتقاداتی که در این چند وقت در وبلاگشهر مطرح شده است.
– «آنچه بدان رسیدیم و نرسیدیم» // مقاله ای در شرح آنچه در این چند وقت تحصن، تجمعات و … به آنها رسیدیم، مطالباتی که پاسخ گفته شد و …
– آخرین پست هم معرفی نگارنده و کمک نگارنده ها و چند نفر دیگر خواهد بود!!
***
همچنان توصیه می کنم فیلم سخنرانی شب اول حاج سعید قاسمی را از کنار وبلاگ در گوگل ویدئو ببینید؛ یا از آدرسی که پیش از این منتشر کردم داونلود کنید.

Advertisements